top of page

מוכנה למראה טוב יותר?

השיטה הבטוחה ביותר לשאיבת שומן בהרדמה מקומית בלבד - SafeLipo

► טיפול חד-פעמי עם תוצאות שנשארות לצמיתות

► הצרת היקפים והידוקם בשעה שהמטופל ער ואפילו מחייך 

► סיפורה המסקרן של רופאה אמריקאית העושה מה שהיא אוהבת, לטובת מטופליה הישראלים

 

"אני לא מאמינה", אומרת א. ו. מוכרת בחנות בבעלותה, כשהיא מדגמנת בשמחה את מכנסי הג'ינס הרופפים שלה. "כבר למחרת הטיפול הלכתי לעבודה כרגיל. קיבלתי הרבה מחמאות על המראה החדש שלי. זה היה הליך רפואי מדהים, כי הייתי ערה כל הזמן. זה נראה כל כך פשוט. למה אף אחד לא חשב על זה עד עכשיו?"

שיטה זו - שאיבת שומן בשיטת "Tumescent" בהרדמה מקומית - הומצאה לפני שנים על ידי ד"ר ג'פרי קליין, רופא עור מקליפורניה. טכניקה זו הפכה לסטנדרט בתחום משום שהיא מעניקה למטופל בטיחות מרבית. כיום זו השיטה הנפוצה ביותר המשמשת לטיפול במצבורי שומן עיקשים שלא ייעלמו באמצעים אחרים. הרעיון פשוט - שכבת השומן הנמצאת מתחת לעור היא זו שקובעת את קימורי הגוף שלנו. למרבה הצער, בתקופות שונות בחיים, אנשים רבים מפתחים אזורים לא פרופורציונליים של מצבורי שומן. כיום, בעזרת SafeLipo - שאיבת שומן בשיטת "Tumescent", קיימת אפשרות לחלץ את שכבת השומן מהגוף. טיפול חד-פעמי זה מתרחש בזמן שהמטופל ער,  ללא צורך בהרדמה תוך ורידית, הרדמה כללית או אשפוז.

:יתרונות

ההליך נעשה בהרדמה מקומית בלבד - המטופלים ערים ומרגישים בנוח בזמן

שמפסלים את קימורי גופם.

כתוצאה מכך, ההחלמה קלה ומאפשרת למטופלים חזרה מהירה לשגרתם היומיומית.

פרוצדורה ייחודית בישראל

ד"ר הלנה איגרא, רופאת עור מוסמכת ומנתחת קוסמטית, קיבלה את הכשרתה מד"ר קליין, מייסד השיטה. ד"ר איגרא עבדה כרופאה בסן דייגו ובמיאמי ביץ' לפני עלייתה ארצה בשנת 2006, והיא הרופאה היחידה בארץ שמבצעת באופן בלעדי שאיבת שומן בשיטת "Tumescent". ד"ר איגרא הרצתה על שיטה זו ולימדה אותה ברחבי העולם. היא מבצעת טיפולי שאיבת שומן בשיטה זו מזה למעלה מ -20 שנה, והיא מוכרת היטב בקרב נשים ישראליות – ואפילו כמה גברים. שיעור שביעות הרצון בקרב מטופליה גבוה מאד. "לאחר שנתיים של התלבטויות, החלטתי בתוך דקה בדיוק לעשות את הטיפול", אומרת א', רווקה בת 32 מירושלים. "התחלתי עם הירכיים כי הם באמת הטרידו אותי, והיימשום תי נרגשת למראה התוצאות. זמן קצר לאחר מכן, עברתי טיפול ישבן ולפני עשרה ימים עשיתי את הבטן שלי. לא יאומן, אני פשוט אדם חדש, הביטחון העצמי שלי עלה וקניתי מלתחה חדשה. אני רוצה כבר לראות את עצמי בבגד ים!"

מהי שאיבת שומן בשיטת "Tumescent"?

שאיבת שומן בשיטת "Tumescent" נעשית תוך שימוש בכמויות גדולות של מלחים עם לידוקאין ובהרדמה מקומית, בשילוב עם אפינפרין (אדרנלין), שתפקידו להצר באופן זמני את כלי הדם, המוחדר לרקמת השומן. המשמעות של המילה tumescent הוא נפוח ומוצק. כלומר, התמיסה נספגת בשומן שבין העור לשכבת השריר, ויוצרת חלל שממנו ניתן לשאוב את השומן דרך חתכים זעירים באמצעות צינוריות קהות דקות מפלדת אל-חלד, המחוברות למכשיר ואקום. טכניקה זו ממזערת את

האפשרות למראה לא אחיד של העור, וגורמת להידוק של העור במהלך תקופת ההחלמה המהירה להפליא.

השיפור ניכר כבר בשבוע הראשון שלאחר הטיפול. מפגש אחד נמשך בין שעה לשעה וחצי. בהתאם למספר האזורים שטופלו, ניתן לשאוב בבטחה עד שלושה ליטרים של שומן לצמיתות. בדרך זו נמנעים הסיכונים הכרוכים בהרדמה כללית או הרדמה תוך-ורידית, דרגת הכאב יורדת, ומספר הצלקות כתוצאה מהטיפול יורד.

כתוצאה מכך, תקופת ההחלמה מהירה ונעימה יותר. יש לציין, כי בניגוד לשיטה זו, רוב ניתוחי שאיבת השומן בישראל מבוצעים בהרדמה כללית.

בתוך דקות לאחר ההליך, המטופל מתלבש והולך הביתה!

 SafeLipo לאחר טיפול

תהני למראה בבואתך החדשה הניבטת אלייך מהמראה.

תחזרי לעבוד או לשחק רזה וחטובה יותר מאי פעם.

זה הרגע להגשים את משאלתך.

שינוי נפלא ומרגש נמצא בהישג ידך.

מי מתאים לעשות את הטיפול?

גילם של המטופלים בשיטת SafeLipo הוא בין 18 ל-80. יחד עם זאת, הטיפול בשיטה זו אינו מתאים לכולם ונדרש ייעוץ אישי כדי לקבוע אם המטרות והציפיות של

המטופל הינן מציאותיות וניתנות להשגה.

רוב המטופלים הן נשים במצב בריאותי תקין ובמשקל יציב אשר מתוסכלות מכך שאינן יכולות להפחית ממשקלן, והן עייפות מדיאטות ומשגרה של חדרי כושר

ופעילויות גופניות.

שאיבת שומן בשיטת "Tumescent" היא גם פתרון מצוין למצבורי שומן גנטיים שאינם פרופורציונליים לשאר חלקי הגוף.

האזורים הפופולריים ביותר הם: הקיבה, אגן הירכיים, הירכיים החיצוניות והפנימיות, הברכיים והישבן.

באשר לסיכונים אפשריים, ד"ר איגרא מדגישה כי SafeLipo היא השיטה הבטוחה ביותר הקיימת היום לשאיבת שומן עבור עיצוב ופיסול הגוף. למיטב ידיעתה, לא דווחו סיבוכים רציניים או מקרי מוות על ידי שימוש בהרדמה מקומית. לדבריה "זהו הליך אלגנטי ועדין, שדומה לנגינה בכינור". כמה דקות לאחר תחילת הטיפול,

פחדיו של המטופל מתפוגגים, הוא נרגע, עוצם את עיניו, ואפילו נרדם.

מוכנה למראך החדש?

אם נמאס לך מדיאטות ומפעילות גופנית שלא מניבים תוצאות, אם הביטחון העצמי שלך זקוק לחיזוק, או אם את רוצה לקנות בגדים - אל תתייאשי!

אם הגעת למסקנה שאת מוכנה להיפרד משכבת השומן העודפת, פני אלינו לקבלת פרטים נוספים על שאיבת שומן בשיטת "Tumescent".

אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק מאלפי הנשים הישראליות המרוצות שהשיגו תוצאה אסתטית אופטימלית עם SafeLipo - השיטה הבטוחה ביותר לשאיבות שומן הקיימת היום.

bottom of page